Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2014. tanév büszkeségei

2014.07.02
Sport (érem): 8.a 1. Belencsik Krisztina Fanni
8.b 2. Vakter Bence Levente
       
Bazsonyi- Vecsési 8.a 2. Lampert Georgina Gréta
       
Szép magyar beszéd 8.b 1. Ács Dominika Éva
       
Jeles: 8.a 1. Papp János
8.b 2. Bucsi György Ferenc
       
Kitűnő: 8.a 1. Budai Levente Antal
2. Burján Virág Luca
3. Csörgő Szabolcs
4. Lampert Georgina Gréta
8.b 5. Ács Dominika Éva
6. Hochman Regina Szilvia
       
Nev. test.-i 8.a 1. Budai Levente Antal
2. Csörgő Szabolcs
8.b 3. Bucsi György Ferenc
4. Hochman Regina Szilvia
       
Széchenyi Diák: 8.a 1. Lampert Georgina Gréta
  8.b 2. Ács Dominika Éva

 Kitűnő                                                                       Jeles

1.a 1. Ambruska Bernadett 1. Izsák Fanni
2. Horváth Fanni 2. Kincses Csaba
3. Márkus Ramóna Viola 3. Tímár Csaba Zoltán
4. Perger Panka Zsófia    
5. Zsidai Péter András    
1.b 6. Bábel Levente Dávid    
7. Baranya Ábel    
8. Barta Nikolett Viktória    
9. Csimma Roland Gábor    
10. Dobrai Nóra    
11. Katona Marcell    
12. Kiss Vivien Zsuzsanna    
13. Klszák Evelin    
14. Krisztián Kristóf Zsolt    
15. Kudar Zalán Gyula    
16. Liptai Áron    
17. Madarász Zétény    
18. Nagy Bereniké    
19. Nagy Ferenc Richárd    
20. Palásti Viktória    
21. Schloska Petra Julianna    
1.c 22. Csaplár Tünde 4. Mészáros Fanni
23. Czeller-Kovács Abigél Cecília 5. Gyurcsik Kristóf
24. Gonda Gréta Zsófia 6. Kakas Bence
25. Lacza Hanna 7. Kiss Ramóna
26. Matus Alexandra Virág 8. Takács Ágnes
27. Slezák Péter Attila 9. Takács Zita
2.a 28. Ispán Kitti 10. Perger Kitti
29. Farkas Edina 11. Veres Bence
30. Jánosi Alexandra    
31. Nagy-Molnár Martin    
2.b 32. András Ákos 12. Kincses Róbert
33. Balogh Réka Damarisz 13. Lakatos Izabella Hajnalka
34. Balogh Virág Csenge 14. Madarász Attila
35. Göllény Petra 15. Mózes Barnabás
36. Palásti Vivien 16. Omiliák Fanni
37. Rakszegi Dominik 17. Orosz Tamás József
38. Szabó Petra 18. Sándor Emma Gabriella
    19. Varju Dániel
    20. Weich Dzsenifer
3.a     21. Laczó Bence Mihály
3.b 39. Balogh Boróka Zsuzsanna 22. Ács Zoltán Péter
40. Bányai Dorina 23. Balogh Réka
41. Baranyi Barnabás 24. Csörgő Lujza Lilla
42. Horváth Csenge Jázmin 25. Halfinger Vivien
43. Huszti Alexandra Hanna 26. Péter Anna Ildikó
44. Kakuk Zsanett    
45. Nagy Csenger    
3.c 46. Harsányi Anna 27. Ádám Lúcia Rozália
47. Nagy Beatrix 28. Bak Vivien
48. Orosz Maja Viola 29. Major Balázs
4.a 49. Galambos Milán 30. Biricz Vivien Linda
50. Kincses Kristóf 31. Draskovich Zoé
51. Kovács Kata Mónika 32. Józsa Viktória
52. Molnár Lili 33. Kovács Adrienn Zsuzsanna
53. Rakszegi Napsugár 34. Kovács Kristóf Mihály
    35. Kreich Izabella
    36. Kristóf Vivien
4.b 54. Csécs Kitti Zsanett 37. Molnár Fanni
55. Haraszti László 38. Kuna Réka Katalin
56. Józan Luca Mária    
57. Nagy Ármin    
58. Orosz Anikó Réka    

Kitűnő                                                                 Jeles

5.a 59. Galambos Laura    
5.b 60. Gulyás Dorka    
61. Kátai Csaba Botond    
62. Krisztián Karina Liza    
63. Manger Petra    
64. Pozsár Lili    
65. Rüsics Alexa Dóra    
6.b 66. Kudar Zsolt Zsigmond 39. Csontos András
67. Kulimak Réka 40. Jakab Tünde Diána
68. Pék Bianka    
69. Sámson Nikolett    
70. Sass Lilla Mónika    
6.c 71. Gonda Alexandra 41. Csehi Lili
72. Liptai Melitta 42. Fábián Bianka
    43. Kolompár Petra
    44. Lázin Loretta Kitti
7.b 73. Ács András József 45. Fabula Dominik Máté
74. Kreisch Beatrix 46. Kovács Vivien Nóra
75. Pethes Patrícia 47. Sipos Evelin Viktória
76. Pozsár Zsófia    
7.c 77. Ispán Lilla 48. Szegedi Tamás
78. Magyar Bence Dávid    
8.a 79. Budai Levente Antal 49. Papp János
80. Burján Virág Luca    
81. Csörgő Szabolcs    
82. Lampert Georgina Gréta    
8.b 83. Ács Dominika Éva 50. Bucsi György Ferenc
84. Hochmann Regina Szilvia 51. Szűcs Viktória
      52. Zsiba Mihály
Sport (érem): 5.a 1. Bojtos Beáta Barbara
2. Farkas Zsolt
3. Galambos Laura
4. Gecze Judit
5.b 5. Keresztes Ákos
6.a 6. Kincses Sándor
6.b 7. Földvári Fanni Ildikó
8. Kolompár Izabella Judit
9. Székely Klaudia
6.c 10. Csehi Lili
11. Csörgő Máté
12. Kolompár Petra
7.a 13. Szabó Tibor Máté
7.b 14. Kovács Vivien Nóra
15. Takács Fatime Fanni
7.c 16. Nagy Barbara

 

Országos matematikaverseny  5.b Rüsics Alexa Dóra
       
Nev. test.-i 3.b 1. Baranyi Barnabás
5.b 2. Rüsics Alexa Dóra
6.b 4. Pék Bianka
5. Sass Lilla Mónika
7.b 6. Ács András József
7. Kreisch Beatrix
8. Pethes Patrícia
7.c 9. Ispán Lilla
10. Magyar Bence Dávid