Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Télapókupa a körzet atlétáinak

2015.12.07

Körzeti terematlétika verseny Dömsödön

December 3-án 13. alkalommal rendeztük meg 12 iskola részvételével ezt a nagyszerű versenyt.
Közel 400 gyerek örült a Mikulásnak, az ajándéknak és versenyzett szívvel-lélekkel.
Iskolánk atlétái remekül szerepeltek, minden dömsödi tanuló érmes lett. Az iskolák összesített versenyében Dömsöd lett az első.
Felkészítő testnevelő tanárok: Kovács Bálintné, Tóthné Porvay Zsuzsanna, Béczi János.
Köszönjük a tanár társainknak és munkatársainknak is a segítségét: Ambruska Margit, Ácsné Jaksa Szilvia, Pethesné Nyári Katalin, Szakos Jánosné, Varga Anikó, Csonka Nóra, Galambos Ágnes, Császárné Téglás Gabriella.
Dicséret illeti a 7.b osztály tanulóit,akik a szervező munkát látták el nagyon rendesen és becsületesen.
Köszönjük a Télapó segítségét ebben az évben is Kovácsné Borza Orsolyát ünnepelték a gyerekek.
Köszönet jár Mizsei Beátának, hogy minden évben szponzorálja versenyünket.

Eredményeink:

5.osztály fiú    
1. Dömsöd                                           Egyéni:
Csapattagok:                                       1.Vella Donát Antal
Vella Donát Antal
Duzmath Péter
Kincses Attila
Bődi Péter Levente
Bódog Zsolt Richárd

 

6.osztály fiú                                        Egyéni:
1. Dömsöd                                           1.Perger Máté
Csapattagok:
Perger Máté
Kudar Zoltán Szabolcs
Kovács Kristóf Mihály
Kiss Richárd Levente
Kincses Kristóf

7.osztály fiú:
2.Dömsöd
Csapattagok:
Papp András
Szakács János Zoltán
Katus Kristóf Viktor
Fekete Richárd
Farkas Zsolt
Kolompár István László
Tóth Attila Sándor


 

 

8.osztály fiú:
1.Dömsöd
Csapattagok:
Szeile Zoltán Richárd
Mendi Attila
Hicz Patrik
Csörgő Máté
Hermányi Gergely Barnabás
Keresztes Ákos

5.osztály lány
3.Dömsöd
Csapattagok:
Péter Anna Ildikó
Csóka Bernadett
Tóth Luca Dorina
Bányai Dorina
Csörgő Lujza Lilla

6.osztály lány
3.Dömsöd
Csapattagok:
Biricz Vivien Linda
Kovács Adrienn Zsuzsanna
Orosz Anikó Réka
Volter Evelin
Szeile Alexandra Vanessza

 

7.osztály lány
1.Dömsöd
Csapattagok:                                                    Egyéni:
Gecze Judit                                                     1. Gecze Judit
Bojtos Beáta Barbara                                       2.Bojtos Beáta Barbara
Rüsics Alexa Dóra
Sas Bernadett
Komir Konstantunivna Alla

 

8.osztály lány
1.Dömsöd
Csapattagok:
Földvári Fanni Ildikó
Sass Lilla Mónika
Lázin Loretta Kitti
Pék Bianka
Kolompár Izabella Judit
Jakab Tünde Diána